Merhaba,
Birazdan Morpa Kampüs’ün ilköğretimde öğrenmeyi heyecan ve eğlence dolu bir maceraya dönüştüren, Türkiye’nin en iyi eğitimcileri ve e-learning uzmanlarınca hazırlanan zengin içeriği ile tanışacaksınız.

Bu kısımdan sadece Aktivasyon kodunuz varsa ya da kredi kartı ile aktivasyon kodu satın alacaksanız devam edebilirsiniz. Banka veya posta çeki havalesiyle aktivasyon kodu almak için öncelikle aşağıdaki hesap numaralarına havale yapmanız gerekmektedir. Ödeme yaptıktan sonra dekontunuzu ve iletişim bilgilerinizi (Cep telefonu veya eposta adresini ) 0212 512 62 46 numaralı hatta faks göndermeniz gerekir. Daha sonra aktivasyon kodunuz size bildirilecektir.

Akbank İstanbul Eminönü şubesindeki Morpa Kültür Yayınları Ltd. Şti.nin TR19 0004 6000 8088 8000 0563 26 IBAN numaralı banka hesabına veya PTT'deki 666 791 nolu posta çeki hesabına toplam bedeli ödeyip ödeme makbuzunu fakslayabilir ya da fotokopisini postalayabilirsiniz. (Banka, havale ücreti isteyebilir.)

Lütfen bu zengin içeriğe sahip olmak için üyelik türünüzü seçiniz.

  İlköğretim 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8. Sınıf öğrencileri.
  İlköğretim 1., 2., 3., 4., 5. Sınıf öğretmenleri ve 6., 7., 8. Sınıf ;Türkçe, Sosyal, Fen ve Teknoloji, Matematik ve İngilizce branş öğretmenleri.
  Lütfen öğrenci üye kaydınızı yapınız.
Daha sonra veli kaydınızı yapabilirsiniz.
  İlköğretim kurum yöneticileri ve yönetici yardımcıları.
  Mevcut üyeler için süre uzatma.